Верифицированный профиль
7
Месяцев опыта
6
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
77
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
7970
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа земли (9)

  • Метраж
    215 000 $
    14 333 $/сот

    Львовская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    15 сот
    вчера
    Продаж земельної ділянки — Ірпінь, вул. Львівська - Площа: 15 соток - газ поруч Призначення: під забудову Тихе, затишне місце Поруч — житлова забудова, сучасні будинки Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку або котеджного проєкту. Дзвони зараз!
    Риелтор
  • Метраж
    410 000 $
    2 650 $/сот

    Технологічна

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    промназначение
    154.71 сот
    вчера
    Пропонується до продажу земельна ділянка площею 1,5471 га (154,71 соток) у м. Ірпінь, вул. Технологічна. Цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. ✅ Вигідне розташування ✅ Зручний під’їзд ✅ Перспективна локація для бізнесу та виробництва Ідеально підходить для: — складів — виробництва — логістичного комплексу За деталями телефонуйте вже зараз!
    Риелтор
  • Метраж
    345 000 $
    2 651 $/сот

    Технологічна

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    промназначение
    130.13 сот
    вчера
    Пропонується до продажу земельна ділянка площею 1,3013 га (130,13 соток) у Ірпінь, вул. Технологічна. Цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. ✅ Вигідне розташування ✅ Зручний під’їзд ✅ Перспективна локація для бізнесу та виробництва Ідеально підходить для: — складів — виробництва — логістичного комплексу За деталями телефонуйте вже зараз!
    Риелтор
  • Метраж
    79 000 $
    13 167 $/сот

    Авиаконструктора Антонова ул., 26А

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    6 сот
    сегодня
    Продається фасадна земельна ділянка правильної форми Площа: 6 соток Цільове призначення: під будівництво Переваги: • Фасадна, зручна конфігурація • Тиха локація з доступом до міської інфраструктури • Є можливість збільшити площу приблизно на 1 сотку шляхом відступу в бік лісу з подальшою легалізацією (за бажанням покупця) Оформлення — 11% Чудовий варіант для приватного будинку або інвестиції. Більше - дзвони зараз
    Риелтор
  • Метраж
    308 000 $
    22 000 $/сот

    Павленка ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Парк Незнайко
    под застройку
    14 сот
    сегодня
    Продаж земельної ділянки з забудовою в Ірпені На території розташовані 2 житлові будинки та гараж Центральні комунікації (вода, каналізація, газ, електрика) Перспективна локація під приватну або інвестиційну забудову ➕ Є можливість збільшити площу ще на 4 сотки фасадної частини Бартер + доплата — розглядаємо Більше - дзвони
    Риелтор
  • Метраж
    393 000 $
    30 000 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ ТРЦ Ирпень Сити
    под застройку
    13 сот
    сегодня
    Перетин вул. Миру та Соборна Площа: 13,1 сотки Ділянка складається з двох частин Фасадна, вигідне розташування Активна локація — ідеально під житлову або комерційну забудову Рівна форма, зручний під’їзд Комунікації: • усі центральні (вода, каналізація, електрика, газ — поруч) Ціна: 30 000 $ / сотка Чудова пропозиція для девелопера чи інвестора. Сподобалась - дзвони
    Риелтор
  • Метраж
    83 000 $
    16 600 $/сот

    Павленка ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Парк Незнайко
    под застройку
    5 сот
    сегодня
    ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ! Земельна ділянка в центрі Ірпеня Ірпінь, вул. Павленко 5 соток під забудову ✔ Центр міста ✔ Уся інфраструктура поруч ✔ Школи, магазини, парк — у пішій доступності ✔ Швидкий виїзд на Київ Ідеальна локація для власного будинку або вигідної інвестиції! Такі пропозиції довго не затримуються!
    Риелтор
  • Метраж
    900 000 $
    15 000 $/сот

    Авиаконструктора Антонова ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    60 сот
    вчера
    Престижна локація серед соснового лісу, поруч із сучасною забудовою Продається земельна ділянка загальною площею 60 соток, яка складається з 6 окремих ділянок по 10 соток. Розташовані у другій лінії за таунхаусами, що забезпечує тишу, приватність і водночас зручний доступ. Характеристики: - Загальна площа — 60 соток - Поділено на 6 ділянок по 10 соток - Є можливість підключення всіх комунікацій - Поруч зупинка громадського транспорту - Зручний та швидкий виїзд до Києва - До центру міста — 7 хвилин пішки - Престижна лісова місцевість Додатково: Є можливість докупити фасадну ділянку 5 соток — ідеально під комерцію. Ідеальний варіант під: - Ресторан - Котеджне містечко - Таунхауси -...
    Риелтор
  • Метраж
    105 000 $
    12 931 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ Автовокзал
    под застройку
    8 сот
    вчера
    Центр Ірпеня, 8,12 соток, Новус / Синергія Сіті Одна з найкращих локацій у місті. - 8,12 соток - Призначення — житлова забудова - Частина будинку у власності - Комунікації поруч - Перспективна ділянка Ідеально під: - приватний будинок - дуплекс - інвестицію ❗ Центр. Таких ділянок майже немає. Пишіть / телефонуйте - зараз!