Верифицированный профиль
7
Месяцев опыта
6
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
77
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
7722
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (10)

  • Метраж
    89 900 $
    1 798 $/м²

    Университетская ул., 29

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    50 м²
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення в сучасному ЖК. - Поверх: 4/4 - Площа: 50 м² + тераса 22 м² - Планування: 3 окремі кімнати - Облаштована кухня та санвузол - Індивідуальне газове опалення - Житлові тарифи на комунальні послуги Підійде під офіс, студію, кабінет послуг або інший вид комерційної діяльності. На даний час є орендарі сплачують 600$ міс. Сподобалось - дзвони зараз.
    Риелтор
  • Метраж
    540 000 $
    1 688 $/м²

    Василия Стуса ул., 35-А

    офисное помещение
    320 м²
    сегодня
    Продам офіс загальною площею 320м2. Просторий, світлий, нереально панорамний офіс для вашого бізнесу. Працювати в таких стінах і з таким виглядом з вікон - одне суцільне задоволення. В приміщенні багато природного світла, неймовірна панорама на місто. Площа дозволяє розділяти зонально кімнати чи залишити відкритий простір. Будівля бізнес-центру знаходяться в густо заселеному районі міста Києва. Має зручну транспортну розвʼязку. Найближче метро Академмістечко, Житомирська, Святошин. В бізнес - центрі працює карткова система, встановлені сучасні ліфти з відеоспостереження, є охорона, консьєрж, зони відпочинку. Ідеально підійде під втілення ваших планів та задумів: спортивна зала, медич...
    Риелтор
  • Метраж
    57 000 $
    1 863 $/м²

    Соборная ул., 2-К/29

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    31 м²
    сегодня
    Продаж фасадного комерційного приміщення • Площа: 30.6 м² • Двофасадне — максимум видимості та трафіку • Потужність світла: 7.5 кВт (є можливість збільшення) • Формат: ідеально під магазин, кав’ярню, салон або офіс • Оформлення: переуступка Приміщення з хорошим потенціалом для бізнесу — вигідне розташування та фасадність забезпечують постійний потік клієнтів. Дзвони зараз — розповім деталі та домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • Метраж
    76 000 $
    950 $/м²

    Вишнёвая ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Аврора
    помещение свободного назначения
    80 м²
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення Буча, вул. Вишнева Перший високий поверх з окремим входом Зручний асфальтований під’їзд Швидкий доступ з вул. Нове Шосе та вул. Богдана Хмельницького Відкрите планування (open space) — легко адаптується під будь-який бізнес Площа: 80 м² Електрика: 15 кВт Ідеально під офіс, магазин, студію або сервіс Дзвони зараз!
    Риелтор
  • Метраж
    115 000 $
    950 $/м²

    Вишнёвая ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Аврора
    помещение свободного назначения
    121 м²
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення Буча, сучасний ЖК, вул. Вишнева Перший високий поверх з окремим входом Зручний асфальтований під’їзд Швидкий доступ з вул. Нове Шосе та вул. Богдана Хмельницького Відкрите планування (open space) — легко адаптується під будь-який бізнес Площа: 121 м² Електрика: 15 кВт Ідеально під офіс, магазин, студію або сервіс Дзвони зараз!
    Риелтор
  • Метраж
    57 000 $
    1 845 $/м²

    Соборная ул., 2-К/29

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    31 м²
    2026 год постройки
    сегодня
    Продаж фасадної комерції в сучасному ЖК Пропонується комерційне приміщення з фасадним розташуванням — ідеально під будь-який бізнес. Площа: 30.9 м² Фасад — відмінна видимість та прохідність Електрика: 7.5 кВт (є можливість збільшення) Сучасний житловий комплекс Активно заселений район Чудово підійде під: кав’ярню салон краси магазин офіс Телефонуй зараз — підберемо найкращий варіант під твій бізнес!
    Риелтор
  • Метраж
    400 000 $
    2 000 $/м²

    Мирослава Поповича ул. (Семашка), 136а

    БЕЗ КОМИССИИ Житомирская
    многофункциональное помещение
    200 м²
    1970 год постройки
    вчера
    Продаж комерційної нерухомості в Києві, метро Житомирська Київ, район метро Житомирська 2 поверх Площа — 200 м² 7 окремих приміщень Пропонується до продажу комерційне приміщення з функціональним плануванням — 7 окремих кабінетів, що ідеально підійдуть під: ✔ офіс ✔ навчальний центр ✔ медичну клініку ✔ салон краси ✔ IT-компанію ✔ будь-який інший бізнес ✅ Є можливість підключення прямих договорів з ДТЕК та Київводоканалом ✅ Зручна локація біля метро ✅ Активний трафік ✅ 5 років безкоштовної реклами на фасаді ТЦ після купівлі Вигідна інвестиція для власного бізнесу або здачі в оренду За деталями — телефонуйте прямо зараз
    Риелтор
  • Метраж
    4 500 $
    938 $/м²

    Григория Сковороды ул., 3/1

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Барвиха
    склад
    5 м²
    2019 год постройки
    вчера
    Продаж кладової ЖК Барвіха ✔ Площа — 4,8 м² ✔ Зроблені стелажі для зберігання ✔ Розетка та освітлення ✔ Встановлений електролічильник ✔ Знаходиться у цокольному приміщенні ✔ Суха та чиста Ідеально підійде для зберігання речей, інструментів або сезонних речей. Можливий торг для реального покупця Зацікавило — телефонуйте!
    Риелтор
  • Метраж
    40 850 $
    950 $/м²

    Охотничья ул., 24

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Авиатор
    помещение свободного назначения
    43 м²
    4 дня назад
    Комерційне приміщення вільного призначення. Окремий вхід, штукатурка, стяжка, 10 кВт світла. Сподобалась - дзвони.
    Риелтор
  • Метраж
    28 500 $
    950 $/м²

    Охотничья ул., 24

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Авиатор
    помещение свободного назначения
    30 м²
    6 дней назад
    Комерційне приміщення вільного призначення. Окремий вхід, штукатурка, стяжка, 10кВт світло.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: